Yüksek basınçlı döküm sektöründe kaliteyi ve sürekliliği hedefleyen Döksan’ın üretim tesisinde güncel teknolojilere sahip ergitme ve dökümün ardından iş ortaklarına kullanıma hazır çözümler sunar. 40 yıllık geçmişe sahip olan Döksan makine parkurunun güçlü olmasının yanında insan kaynağının da kabiliyetli olmasının öneminin farkında olup eğitime de yüksek önem verir.

Makine parkuru kapasitemiz ve deneyimli kadromuz sayesinde günümüzün ince cidarlı, girift ve yüksek performans gereksinimli parçaları rekabetçi fiyatlarla iş ortaklarımıza sunar. Sürekli olarak “zor” olarak addedilen parçaları üstün mikroyapı özellikleriyle üreterek 1. Seviye porozite ve mekanik özellikler konusunda sürdürülebilir çözümler üretir.

Döksan Döküm, geniş yelpazedeki döküm makine kapasitelerimiz sayesinde iş ortaklarımıza farklı boyut ve şekillerde çözümleri zamanında ve rekabetçi fiyatlarla sağlar.

 

Ar-Ge
Kalıp Tasarımı
Döküm
İşleme ve Katma Değer
Bitmiş Parça

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

Döksan - Yüksek Basınçlı Alüminyum Döküm

Bilgi Alın

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurabilirsiniz. Uzmanlarımız size en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. GÖNDER