Döksan Döküm,  daima üstün mühendislik ile yenilikçi ürün gelişimini hedefler ve müşterilerinin en yüksek kalitede ürüne zamanında erişebilmesi için gerekli teknik bilgi ve makine altyapısı için 40 yılı aşkın süredir yatırımlarını sürdürmektedir.

400 tondan 1100 tona kadar değişen kilitleme gücüne sahip makineler ile 12 kilograma kadar otomotiv, savunma sanayi, havacılık ve beyaz eşya gibi birçok sektöre döküm parça üretmektedir.

Döküm deneyimi ve katma değer sağlayan tamamlayıcı prosesleri;  müşterilerine kullanıma hazır parça çözümleri sunmasını sağlamaktadır. Ürün tasarımlarının, maliyet, kalite ve malzeme özelliklerinin optimize edilmesi, müşterileri ile beraber yürüttüğü ortak çalışma sayesinde gerçekleştirilir. Simülasyon ve modelleme yazılımları yardımı ile kalıp maliyetlerini ve tasarım sürelerini en aşağıya çekerek en kısa sürede en üstün özelliklere ulaşır.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

Döksan - Yüksek Basınçlı Alüminyum Döküm

Bilgi Alın

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurabilirsiniz. Uzmanlarımız size en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. GÖNDER