Döksan Döküm’ün kalite politikasının temelinde müşteri memnuniyetini artırmak ve sürekli iyileştirme çalışmaları yapmak yer alır. Amaçları dahilinde yer alan alüminyum sektöründe liderlik adına verilen siparişleri zamanında tamamlamak ve müşterinin beklentilerini tam anlamıyla karşılamak için parça üretiminde inovatif bir yaklaşımla hareket eder.

Müşterinin kalite beklentilerini karşılayan parçaların üretimi hususunda  en önemli faktörlerden birinin insan kaynağı olduğunu bilir ve kişisel,  profesyonel eğitimlerle bireyin gelişmesine katkıda bulunmaya çalışır. Teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından takip ederek üretim ve dağıtım bandında kaliteyi artıracak elementleri uygulama konusunda cesur davranır, sektöründe öncü olmak için çalışmalarını sürdürür.

İş, çevre ve bilgi güvenliğinin getirdiği yasal gereklere uyar, iş ortamının güvenli olması için gerekli önlemleri alır. Enerji kullanımını en aza indirirken kaliteden ödün vermeden çalışmalarını gerçekleştirir. Yaşanabilir bir dünya bırakmanın sorumluluğunun bilincindedir.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

Döksan - Yüksek Basınçlı Alüminyum Döküm

Bilgi Alın

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurabilirsiniz. Uzmanlarımız size en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. GÖNDER